Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Всього 4 людини

Як пройшов Тиждень педмайстерності вчителя англійської мови у філії "Промінівська початкова школа"

Дата: 29 січня 2022 о 12:16
162 перегляда

З 24 по 28 січня у філії «Промінівська початкова школа» вчителем англійської мови, Сікорацькою Н.Ю., був проведений Тиждень педагогічної майстерності. В понеділок на лінійці, присвяченій відкриттю Тижня англійської мови, учні закладу були ознайомлені з програмою запланованих заходів. Цього ж дня 1-й клас взяв участь у цікавій та пізнавальній вікторині «Funny English». Малеча поділилися на дві команди «Snowflakes» і «Snowmen» та прикріпивши відповідні емблеми, з завзяттям приступила до гри. Вони з задоволенням виконували різноманітні завдання: поєднували великі та маленькі літери англійського алфавіту, впізнавали та озвучували назви тварин, прослухавши аудіозаписи, розгадували кросворд за вивченою лексикою, пригадували назви кольорів англійською мовою, розмальовувавши на швидкість малюнки. Всю вікторину діти працювали у чудовому настрої та звісно були задоволені своїми результатами. Перемогла дружба! У вівторок, 25 січня, учні 2-го класу дивилися мультфільми, які добре відомі всім нам з дитинства: «Колобок», «Ріпка», «Рукавичка». Школярам було цікаво та незвично переглядати знайомі сюжети, озвучені англійською мовою. Цього ж дня малюки 1-го класу проявили свої творчі здібності, взявши участь у конкурсі «Моя улюблена літера». 26-го січня відзначають День Австралії. Тож, учні 3-4 класів поринули у віртуальну подорож Австралією. Діти познайомилися з цією прекрасною країною та її культурою, довідалися найцікавіші факти про неї, роздивилися та помилувалися найкрасивішими її куточками, ознайомилися з дивовижними тваринами, які проживають лише на території цього континенту, дізналися про традиції святкування Дня Австралії. Також, школярі взяли участь у майстер-класі, на якому виготовляли прапор Австралії. Діти виконували цю роботу в незвичайній техніці – торцювання. Цей вид аплікації з гофрованого паперу дуже кропіткий та потребує посидючості й постійної уваги. Учні приклали багато зусиль і згодом не пошкодували про це, адже були вражені красою своїх робіт! 27 січня 4-й клас взяв участь у квесті «Winter Adventures». Учні з наполегливістю та завзяттям виконували запропоновані завдання, відшукуючи підказки одну за одною, вміло та весело працювали в команді й отримали багато позитивних емоцій під час проходження квесту. Вони розгадували шифри, отримували підказки за допомогою лего, магнітів і збільшувального скла, проводили досліди з водою, содою та оцтом, слідували за сніжинками в пошуках прихованого, складали пазл, шукали предмет по фото та підбирали ключ до таємничої кімнати скарбів! І все це заради перемоги, яку вони звісно здобули завдяки своїм знанням, ерудиції, кмітливості та швидкості! Завершився Тиждень англійської мови 28 січня. Тоді були підведені його підсумки та нагороджені переможці!
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.